144* [MODESTUS]. Modesti Libellvs de Voca-//bvlis... - Lot 144 - Auction Art Rémy Le Fur & Associés

Lot 144
Estimation :
120 - 150 EUR
144* [MODESTUS]. Modesti Libellvs de Voca-//bvlis rei militaris, ad Ta-//citvm Avgvstvm. Parisiis, Ex Officina Michaëlis Vascosani, M. D. XLIIII [Paris, Michel de Vascosan, 1544]. In-8° (142 x 197 mm), demi-basane, dos lisse orné (reliure mi-XIXe s.).