Arts d’Asie

mardi 11 décembre 2018 11:00
Salle 14 - Drouot-Richelieu, 9, rue Drouot 75009 Paris
Download the PDF
Auction room
Printable results
SEARCH
Item 1 à 50 on 352
JAPON -
Result : 3 374 EUR
Lot4
Estimation :
2000 - 3000 EUR
Result 3 374 EUR
Result : 1 874 EUR
Lot5
Estimation :
1500 - 2000 EUR
Result 1 874 EUR
JAPON - Probablement fin de l'ÉPOQUE HEIAN, XIe/XIIe siècle
Result : 1 874 EUR
Lot6
Estimation :
1500 - 2000 EUR
Result 1 874 EUR
JAPON - Epoque EDO (1603 - 1868), XIXe siècle
Result : 1 499 EUR
Item 1 à 50 on 352